ZORGI PHARMA – Koppeling EPD & Loskoppelen patiëntenvoorraad
Legeweg 157F 8020 Oostkamp BelgiëIn deze opleiding wordt de koppeling met nexuzhealth toegelicht aan de gebruikers van ZORGI PHARMA.
Sinds de opstart in uw ziekenhuis zijn er al een aantal aanpassingen en optimalisaties gebeurd om het distributieproces af te stemmen op KWS en te verbeteren. Daarom lichten we tijdens deze basisopleiding zowel de koppeling met berichtenuitwisseling met het EPD toe, als het distributieproces in ZORGI PHARMA.
Na deze opleiding zal u een beter begrip hebben van de verschillende berichten die worden uitgewisseld. U zal ook op de hoogte zijn van de verschillende types stockbewegingen met hun opvolgmogelijkheden.
In deze opleiding komen volgende zaken aan bod:
- De type berichten en opvolging van deze berichten in ZORGI PHARMA
- Het distributieproces in ZORGI PHARMA en hoe afstemmen met nexuzhealth
- De vergelijking tussen het nieuwe distributie-aanvraagscherm en het klassieke distributiescherm
- Werken met een dispenserkast op diensten die werken met voorschriften en naschriften
- Koppeling met een dispenser
- Hoe omgaan met negatieve stocks en hoe deze correct wegwerken
- Het loskoppelen van de patiëntenstock aan een dienst, waardoor de stock de patiënt meevolgt bij een transfer
- …
Datum & Locatie
Dinsdag 18 maart 2025 van 10u00 tot 14u30 in ZORGI Oostkamp (Legeweg 157F – 8020 Oostkamp)
Docent
Hilde Claerhout
Doelgroep
Ziekenhuisapothekers
Niveau
Beginners/Gevorderden
Infrastructuurvereisten
NVT
Deelnemen?
275€/deelnemer (excl. 21% btw). Dit omvat:
- deelname aan de opleiding
- digitaal cursusmateriaal
- koffiepauzes en broodjeslunch
Deelnamevoorwaarden
Het minimum aantal deelnemers voor deze opleiding is 6. Om ervoor te zorgen dat deze opleiding zo interactief mogelijk is, beperken we het aantal deelnemers per sessie tot 12 mensen.
In het geval van onvoldoende deelnemers behoudt ZORGI zich het recht om de opleiding af te zeggen en de ingeschreven deelnemers uiterlijk één week voordat de opleiding plaatsvindt op de hoogte te stellen.
Annuleren
U kan uw deelname aan de opleiding annuleren tot 1 week voor de opleidingsdatum. Na deze termijn wordt uw deelname als definitief beschouwd.
Vragen?
In geval van vragen kan u zeker terecht bij academy@zorgi.be.